معرفی


درباره ایرنوکس

 

ایرنوکس ارائه کننده راهکارهای جامع در زمینه اینترنت، تجارت الکترونیک و رسانه های جدید می باشد.

 

در ایرنوکس، باوری شکل گرفته است که هر مشتری، یگانه، و عضوی از ایرنوکس است. این گونه است که ما قادر به ایجاد تعداد محدود اما بی نظیری از طراحی وب سایت ها و راهکارهای تجارت الکترونیک برای مشتریانمان در سرتاسر جهان شده ایم. بخش مهمی از کار ما انتخاب دقیق پروژه ها و مشتریان است، پس در هر زمینه فعالیت اقتصادی، فقط یک مشتری را پذیرفته ایم تا آن را انگشت نما کنیم. این نشان دیدگاه منحصر به فرد ما است، دیدگاهی مبتنی بر شکست سطح میانگین و دستیابی به ایده آلی فرای انتظار. با تشکیل این دیدگاه در ذهن چند متخصص جوان در زمینه طراحی لوگو، طراحی وب سایت و ...، ایرنوکس در سال 1382 و تنها با پایه وب به عنوان محل کار آغاز شد. پس از آن روزهای دور، رشد مجموعه ای با ارائه طراحی های بی نظیر (که به حق شعار ما بر بی نظیری است) و ایجاد راهکارهای رسانه ای و تجارت الکترونیک برای مشتریانمان، آغاز شده که توقف آن ناممکن به نظر می آید. اما امروز، ما شرکتی شناخته شده با شاخه هایی در دبی و ایران هستیم.


ایرنوکس ارائه کننده راهکارهای جامع در زمینه اینترنت، تجارت الکترونیک و رسانه های جدید می باشد. از آنجایی که اعتقاد ما بر بی نظیری است، این دیدگاه باید در تمام و تک تک کارهایمان متجلی باشد. راهکارها و طراحی های ما، هر هدف و نیاز مشتریانمان را برآورده می سازد، اما آنچه انعکاس ایرنوکس است، طرح و هنر ما است که تنها با یک کارگروه یکپارچه ممکن شده است. با شناخت تکنولوژی های روز وب، رسانه ها و تجارت الکترونیک و بکار گیری آنها با دستانی توانمند، ما تبدیل به بنگاهی ایده ساز برای تامین بهترین راه حل ها، در جهت ایجاد تفاوت برای مشتریانمان شده ایم.

خدمات ما
:
 

راهکارهایی در چرخه ای متشکل از دپارتمان های:

 تکنولوژی و پیاده سازی:
چندرسانه ای (مولتی مدیا)، فروشگاه اینترنتی، موبایل، وب

 طرح و هنر: خلق برند، انیمیشن و طراحی پویا، طراحی سایت و قالب نرم افزار
 بازاریابی و تبلیغات: تبلیغات جستجوگر گوگل، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین، بهینه سازی برای جستجوگرها

 مشاوره و برنامه ریزی: مشاوره راهکارهای فروش، بررسی تجربه های کاربران، تجارت الکترونیک


چگونه نوآور شده ایم؟


 توان ما در ترکیب مجموعه یکپارچه ای از طراحی خلاقانه، محتوای جذاب و برنامه نویسی وب نهایی بدون مشکل، برای ایجاد نرم افزارهای تحت وب و سیستم های تجارت الکترونیک، در جهت دستیابی به زیبا ترین تجربه برای کاربران و بیشینه کردن بازخوردهای سرمایه گذار، نمود پیدا می کند. برای دستیابی به این ارزش در هر پروژه، خواست مشتری، طبیعت زمینه تجارت ایشان و نیازهای خاص آن زمینه، ریزبینانه تحلیل می شوند، تا ما بتوانیم پس از رسم دورنما و ساختار پروژه، طراحی و راهکار یگانه ای را ارائه دهیم.