solution
solution
 • طراحی لوگو و برند

  برند تجاری تحت وب، لوگو و برندینگ، بر خلاف تصور، فراتر از یک نام است. از جنس اعتماد است. اعتماد بازدید کنندگان و مشتریانتان به برند و لوگوی شما. این جایی است که با تبلیغات آنلاین، تمایز شما با رقیبانتان نمود پیدا می کند. برند تجاری شما در وب، المانی خواهد شد که تمام مشتریان جذب نشده را برای شما تبدیل به خریدار می کند.

 • طراحی وب سایت و قالب نرم افزار

  طراحی وب سایت تنها به معنای ساختن صفحات رنگی وب و یا انیمیشن های فلش نیست. معنای درست آن پدید آوردن ایده های بی نظیری در سطح وب است. ایده هایی که نه تنها برای بازدید کنندگان خوشایند هستند، که تاثیر عمیقی بر مشتریان برای رسیدن به مقصود تجاری خود می گذارند. ایرنوکس با ترکیب صحیحی از تکنولوژی های به روز و طراحی های چشم گیر، مناسب ترین راهکارها را برای شما ارائه خواهد داد.

 • انیمیشن و طراحی پویا

  انیمیشن، به بیانی ساده، ایجاد توهمی از حرکت است. که این خطای دید با نمایش توالی سریعی از تصاویر دو یا سه بعدی برای ایجاد تصوری از حرکت ساخته می شود. طراحی پویا در معرفی و اطلاع رسانی مناسب برای محصولات و سرویس های جدید بسیار تاثیرگذار است. اما نقطه ای که به نشان پایان خلق انیمیشن گذاشته می شود، تجسم دقیق و خلاقیت ما، برای پدید آوردن نمایشی به یادماندنی است.

 • چندرسانه ای (مولتی مدیا)

  آنچه برای معرفی شما مفید است، پس از لوگو و وب سایت زیبا، راهکارهای چندرسانه ای است. ایرنوکس با به خدمت در آوردن تکنولوژی های جاوا و فلش، و به کارگیری آنها در پس زمینه ی زیبای برند شما، بهترین راهکارهای انیمیشن و طراحی پویا را برای معرفی شما و مبهوت کردن بازار به محصولتان ارائه می دهد.

 • موبایل

  نرم افزارهای موبایل توان دسترسی لحظه به لحظه به مصرف کنندگانش را همیشه و همه جا می دهند. این تکنولوژی مدرن به سرعت پیشرفت می کند زیرا انسان امروز، آن را لازم می انگارد. این روزها دیگر فرهنگ استفاده از این خدمات، از ارسال متن و ارتباطات، به سمت چت کردن، رآی زنی، ثبت نام، ارزش دهی اینترنتی، سیستم های اضطراری، بازاریابی و اهداف آماری در حرکت است.

 • وب

  با تجربه کاری قابل اطمینان در برنامه نویسی و طراحی وب، تخصص فنی و دانش عمیق از آخرین روند صنعت و تکنولوژی، ایرنوکس به شما راهکارهای نهایی اینترنتی را برای رفع نیازهای متفاوت نرم افزاری و برنامه نویسی، ارائه می دهد، مانند:

  سیستم مدیریت محتوا

  فروشگاه اینترنتی و تجارت الکترونیک

  رادیو اینترنتی

 • فروشگاه اینترنتی

  تخصص ما در زمینه تجارت الکترونیک به ساخت فروشگاه های اینترنتی (مجنتو) و نرم افزارهای تجارت الکترونیک تک کاربره یا چند کاربره، محدود نمی شود. ما همچنین در ایجاد و پایه ریزی سیستم کارت های خرید برای صاحبان وبسایت های خصوصی، که به دنبال افزودن امکانات تجارت الکترونیک خود با کمترین هزینه هستند، پیشتاز هستیم و این فرصت را به شما پیشنهاد کرده و به این سو هدایت می کنیم.

 • تبلیغات آنلاین

  جهان در مسیر رسیدن به ابرشاهراه اطلاعاتی وب حرکت می کند. تبلیغات آنلاین در اینترنت، آینده تمام ارتباطات تجاری خواهد بود. بیشترین تاکید ایرنوکس برای خلق ایده های موثر در تبلیغات آنلاین،بر ارسال ایمیل تبلیغاتی و تبلیغ در گوگل معطوف شده است، تا بتوانیم به بهترین راهکارهای تجارت الکترونیک برای مشتریانمان دست یابیم.

 • بازاریابی رسانه های اجتماعی

  بازاریابی رسانه های اجتماعی به سازمان ها و ارگان های خصوصی امکان ایجاد مجرای جدیدی برای پشتیبانی از مشتری می دهد و این یعنی باور بینش رقابتی و بدست آوردن مشتری بیشتر. این یکی از موثرترین روش های بدست آوردن و حفظ شهرت در عرصه وب است که المان های کلیدی موفقیت آن، برقراری ارتباطی موثر با مشتریان و نمایش میزان ارزشی است که هر تجارت برای مشتریانش قائل می شود.

 • بهینه سازی برای جستجوگرها

  متخصصان بهینه ساز ما،سایت شما را مطالعه کرده و مشکلاتی که مانع از رسیدن شما به ترافیک مورد نظرتان می شود را تحلیل می کنند:

  ایجادگزارش بهینه سازی جستجو، برای تشخیص اقدامات درون وبسایتی و برون وبسایتی

  اجرای ملزومات درون وبسایتی و برون وبساتی

  گزارش ماهیانه از رشدشما

 • تبلیغ در گوگل

  ایرنوکس نماینده رسمی تبلیغ در گوگل در خاورمیانه است. نیاز به توضیح نیست که گوگل و تبلیغات در آن تا چه میزان در بالا رفتن بازدیدکنندگان وبسایت شما موثر خواهد بود. ما شما را به دوستی با اینترنت دعوت می کنیم.

 • بررسی تجربه های کاربران


  اگر به فکر داشتن بهترین وب سایت هستید، ایرنوکس به شما امکان بررسی سایتتان، بر اساس نظرات و تجربیات کابران را می دهد. با واگذاری این آزمون ها و تحلیل های پیچیده به ما، به بازدیدکنندگانتان اهمیت داده، سایت خود را کاربر پسند (user friendly) نمایید.

 • مشاوره راهکارهای فروش


  اگر محصول یا خدماتی دارید که احساس می کنید ظرفیت فروش و تبلیغات آنلاین آن وجود دارد، اما نمی دانید چگونه این احساس را به واقعیت نزدیک کنید،​ نیاز به مشاوره فروش اینترنتی شما، برای ما ضروری است زیرا که ایرنوکس بر پایه ی کیفیت بنا شده است، و علاقه ی فراوانی به قرار دادن خدمات و محصولات در جایگاه درخورشان دارد. ما به مطرح کردن شما نیازمندیم.

 • تجارت الکترونیک


  راه حل های تجارت الکترونیک، انعطاف پذیری بیشتر، آسودگی و استفاده از حداکثر توان را برای تجارت شما به ارمغان می آورد. و علاوه بر این به شما برای ساخت فروشگاه آنلاین (مجنتو) و برقراری تراکنش های اینترنتی کمک می کند. این راه حل ها حق انتخاب بین روش های مختلف تجارت الکترونیک را به شما و مشتریانتان می دهد و شما را در ارج نهادن به خواست مخاطبانتان یاری می کند تا از رقیبانتان پیشی بگیرید.